kolorowanki zobacz również

do wydruku kolorowanki Lego, dla dzieci

Kolorowanki Lego

Nasi chłopcy uwielbiają klocki lego, ludziki strażaków, policjantów czy wojowników ninjago, budowanie samolotów i samochodów z klocków, na pewno również pokochają kolorowanki Lego.

Obrazek do wydruku, dla dzieci do pomalowania kredkami. Tematyka, to niesłychanie popularne wśród naszych maluchów klocki lego.

Budowanie motorówek i samlotoów z klocków lego to moc frajdy. Obok znajdziesz kolorowankę do wydruku i pokolorowania. Na obrazku zbudowane z klocków samolot i motorówka.

Seria Lego Ninjago cieszy się niesłabnącą popularnością. Obok znajdziesz obrazek do wydruku dla dzieci, do pokolorowania. Dzielni wojownicy ninja to inspiracja do podwórkowych zabaw w walecznych wojowników, dla naszych dzielnych chłopców.

Tym razem, czeka na Ciebie malowanka do wydruku z serii lego city. Fajne maszyny, samochody i konstrukcje, ich pomalowanie sprawi Twoim maluchom wiele frajdy.

Kolorowanka zdecydowanie dla naszych dzielnych chłopców, przeznaczona do wydruku i pomalowania kredkami. Tym razem to samolot zbudowany z klocków lego oraz mega potężna ciężarówka. Kolororowanie to moc zabawy dla naszych dzieci.

Który z naszych chłopców, nie chciałby zostać wojownikiem Ninjago? Tutaj znajdziesz kolorowankę z dzielnym wojownikiem, ludzikiem lego Ninjago. On rozprawi się z nikczemnymi obwiesiami i uratuje świat.

Samoloty i samochody zbudowane z klocków lego i do tego jest to kolorowanka do wydruku? O tak, to równoznaczne z wielką zabawą przy stoliku z kredkami. Każdy klocek, można pomalować dowolnym kolorem.

Kolejny obrazek do wydrukowania i pomalowania. Nasze dzieci kolorują, a my odkrywamy przyjemność płynącą z delektowania się odrobiną ciszy w domu.

kontakt: zainkir@o2.pl