obrazki zwierzęta: kolorowanki psy
[1]
kolorowanki psy do wydruku:kategoria zwierzęta
do wydruku kolorowanki psy, malowanka psy dla dzieci do wydruku, wydrukowania

kolorowanki psy
malowanki do wydrukowania z pieskami, szczeniaczkami

Do pokolorowania: nasze maluszki znajdą tutaj sympatyczne, wesołe pieski, szczenięta, psiaki z kreskówek i bajek oraz kolorowanki o charakterze edukacyjnym, pełne detali do pomalowania.

Kolorowanki Psy - do wydruku

malowanki ze słodkimi pieskami, szczeniakami

Pies, już wiele tysięcy lat temu po raz pierwszy stał się towarzyszem i przyjacielem człowieka. Zawarliśmy alians na dobre i złe.Uczyniliśmy zeń strażników naszych stad i domostw, w zamian oferując strawę i miłość naszych dzieci. Ten szmat czasu oraz ludzkie potrzeby w ogromny sposób wpłynęły na wygląd i zachowanie psów. Zmieniał się nasz świat i zmieniał nasz przyjaciel. Ludzie stworzyli, wyhodowali ogromną ilość ras psów. Różnią się one między sobą do tego stopnia, że chwilami nie sposób stwierdzić, że należą do tego samego gatunku. Współczesny świat coraz częściej czyni zeń miłe, potulne przytulanki, niemal zabawki w drogich ubrankach. Przyczyny dla których zawarliśmy przymierze powoli odchodzą w zapomnienie, jednak dalej kochamy nasze pieski. Po tym krótkim wstępie zapraszam dzieci do kolorowanek z psami, pieskami i szczeniaczkami - są to obrazki do wydrukowania i pokolorowania kredeczkami.

Kolorowanki psy to doskonały wybór dla dzieci kochających zwierzęta. Nasze maluchy znajdą poniżej wiele obrazków z milutkimi pieskami, słodkimi szczeniaczkami i ich kochającymi mamusiami, tudzież z groźnymi psami obronnymi.

Ciekawostka: Szczenięta mają po 28 ząbków, a dorosłe psy po 42 zęby. Szczeniaki tak jak młode innych ssaków uwielbiają się przytulać do ciepłego ciała swojej mamusi.

Kolorowanki Psy: fajny, grubiutki bulldog angielski z miseczką pełną karmy, mama sunia ze śpiącymi na miękkim kocyku, słodkami szczeniaczkami oraz dwa słodkie, wesołe pieski bliźniaki z wiszącymi, długimi uszkami. Super obrazki do pokolorowania kredkami.

Czy wiecie że, psy są zdolne zrozumieć do 250 słów i gestów. Poziom inteligencji przeciętnego psa dorównuje inteligencji dwuletniego dziecka.

Kolorowanki Psy: wesoły piesek z pokaźną kością w pyszczku. Kość zostanie ukryta w wykopanym dołku poniżej. To będzie zapas na gorsze dni. Następna malowanka przedstawia ogromnego psa ratownika górskiego z beczułką nektaru bogów dla zbłąkanych turystów. Trzeci obrazek prezentuje słodkiego psa z długimi, wiszącymi uszami. W pyszczku trzyma koszyk z niespodzianką dla swojej kochanej pani.

Dla dzieci do wydruku kolorowanki psy: spójrzcie na tego łobuziaka. Ten mały psotnik pozbawił swoją panią jej najlepszych szpilek wieczorowych. Skończy się to awanturą. Dalej, a cóż to za dziwny pomarszczony pies? Wygląda super i jest to Shar-pei. Kolejna malowanka prezentuje fajnego bajkowego psa bawiącego się dużą, plażową piłką.

do pomalowania i wydruku kolorowanka psy -
piesek bukieciarz

kolorowanka z puchatym pieskiem i motylkiem na jego ogonku -
zabawa z motylkiem

do pomalowania kolorowanka z głodnym psiakiem -
włochaty parówkożerca

dla dzieci kolorowanka do pomalowania kredkami -
groźny bulldog

słodka kolorowanka psy do pomalowania kredeczkami -
śpioszek

kolorowanka ze smutnym pieskiem wpatrzonym w kaczuszkę -
spotkanie z kaczuszką

do wydruku kolorowanka psy dla naszych dzieciaczków -
pusta miseczka

kolorowanka z uciekającym pieskiem z kością w pyszczku -
rozbrykany szczeniaczek

kolorowanka do pomalowania z bajkowym psem -
nie pokazuj języka

fajna kolorowanka psy do pomalowania -
słodki piesio

kolorowanka z małym rozrabiaką kradnącym i obgryzającym buty -
słodki rozrabiaka

do wydrukowania kolorowanka psy dla dzieci -
twardziel

bajkowa kolorowanka psy do pomalowania i wydruku -
bajkowy bohater

do wydrukowania malowanka z psiakiem z kreskówki -
pies z bajki

kolorowanka z chłopcem dbającym o swojego pupila -
będziesz czyściutki pieseczku

kolorowanka ze smutnym pieskiem z chorą łapką -
złamana łapka

do pokolorowania i wydruku malowanka psy -
ja tutaj stróżuję

do wydruku malowanka psy dla szkrabów -
piesek z kokardką

do wydrukowania kolorowanka psy - fajny owczarek -
mały włochacz

kontakt: zainkir@o2.pl